Služba Respekt

 MÁŠ S NĚKÝM PROBLÉMY VE ŠKOLE? NADÁVAJÍ TI, NEBO JENOM CHCEŠ UDĚLAT NA OSTATNÍ DOJEM JAKÉ MÁŠ ZNÁMOSTI?

 

TEĎ UŽ TO NENÍ PROBLÉM... MY TI VŠECHNO ZAŘÍDÍME. ČTI DÁL!!!

 

1/ Určitě se mnozí setkali na škole s šikanou. Mohla být slovní, nebo i fyzická. Je u vás ve škole nějaký zlý kluk, ranař co přišel a ubližuje všem? Nebo tam máte takovou partičku hlupáků, co ostatním ubližují. Není problém. Stačí když nás kontaktuješ. Dohodneme se a náš člověk sehraje divadlo. Upozorní ranaře, aby s tím co dělá/jí rychle přestal/li. Protože jinak by se mohlo stát něco nepěkného. Je to zaručená výhra. Náš herec bude drsně oblečen a bude působit věrohodně, jako by byl z gangsterského filmu. 

 

Kontaktuj nás na bkv10@email.cz 

 

2/ Chceš udělat dojem na kamarády, nebo na nový kolektiv. Chceš aby tě učitelé, nebo spolužáci nebrali na lehkou váhu. Není problém, náš člověk může sehrát divadlo a to takové, jaké jen budeš chtít. Můžeme sehrát třeba předávání kufříku, rozhovor který bude slyšet na jakékoliv téma aby jsi byl za frajera. Vše podle přání.

 

Kontaktuj nás na bkv10@email.cz

 

 

Jak nás za pomoc odměnit?

Doporučené odměny jsou zde.

Postrašení 100-300 Kč

Divadlo 100-300 Kč

Odměna závisí od několika věcí. Od toho jak dlouhou cestu musel náš člověk poskytnout, aby ti pomohl. Jak dlouho to celé trvalo, zda byly komplikace?

A nakonec i výška kapesného, přijmu. Pro někoho kdo dostává kapesné 1000 na měsíc je 300Kč nic, ale pro někoho kdo dostává dvacku od babičky je 100 tak akorát. Službu zatím nabízíme pouze v Praze a nejbližším okolí.

 

CENY JSOU ZATÍM V AKCI!!! PROTOŽE STRÁNKA A NĚKTERÉ SLUŽBY SE JEŠTĚ JEN PŘIPRAVUJÍ.